MÜSİAD INVEST

ULUSLARARASI YATIRIMCI VERİ FORMU

 

Saygıdeğer Yatırımcı,

 

Dünya’nın yükselen değeri, yeni dönemin güçlü üretim üssü Türkiye’ye yatırım yapma kararınızdan dolayı sizi hem tebrik ediyor hem de size teşekkür ediyoruz.

 

Global, bağımsız ve güçlü bir iş dünyası sivil toplum kuruluşu olarak yatırım süreçlerinizde size kaliteli, hızlı ve güvenilir bir rehberlik hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız.

 

Sivil ve gönüllü bir sermaye ve iş birliği platformu olarak devlet erkine sahip olmamakla birlikte kurumumuzun gücü ve saygınlığı sayesinde gerek özel sektör gerekse de kamu tarafındaki ihtiyaçlarınızla yakından ilgileneceğiz.  

 

Size sunacağımız her türlü hizmeti tüzel kişiliğimizle değil, sektörlerinde uzman, tecrübe sahibi güvenilir üyelerimiz aracılığıyla vereceğiz. Bu sebeple ihtiyacınız olan hizmetler için size sunacağımız alternatif firmalar içerisinden ticari anlayışınıza ve menfaatinize en uygun olanını seçmek ve anlaşmak tamamen sizin inisiyatifinizdedir. Ancak basiretli iş insanı vasfınıza uygun olarak her türlü anlaşmanızı yazılı bir sözleşmeye bağlamanızı özellikle öneririz. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği iki tarafın kendi arasında yapacağı akitlerden sorumlu değildir.

Ülkemize yatırım kararınızın hayırlı olmasını temenni eder, başarılar dileriz. 

MÜSİAD INVEST


Saygıdeğer Yatırımcı,

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen veri formunu eksiksiz doldurunuz.


DEVAM